Kontakty

Hľadáte pre svoju spoločnosť nového účtovníka, na ktorého sa budete môcť skutočne spoľahnúť? V Prvej trenčianskej účtovnej spoločnosti vieme svojim klientom ponúknuť na mieru ušitý servis a i Vám radi zostavíme spoluprácu, ktorá bude Vášmu podnikaniu perfektne vyhovovať. Na nasledujúcich kontaktných spojeniach sa nás kedykoľvek môžete opýtať na podrobnosti ohľadom našich služieb alebo si niektorú z nich rovno objednať.

Zverte svoje účtovníctvo do rúk niekoho, kto má v tejto oblasti veľa rokov skúseností a dokáže Vám tak zaručiť kvalitný, profesionálny servis. V našej spoločnosti urobíme všetko preto, aby sme Vášmu podnikaniu pomohli s každodenným chodom i s nečakanými problémami. Veríme, že Vám bude spolupráca s našou spoločnosťou vyhovovať!

Prvá trenčianska účtovná spoločnosť, s.r.o.

IČO: 34152474
DIČ: 2020947852
IČ DPH: SK2020947852

Adresa:
Partizánska 2
911 01 Trenčín

kontakty

Telefón:
0905 658 307
032 / 658 69 83

E-mail:
ptus@ptus.sk
sramka@ptus.sk
libicova@ptus.sk

Kde nás nájdete v Trenčíne
Prvá trenčianska účtovná spoločnosť poskytuje svoje účtovnícke služby, ekonomické poradenstvo alebo audítorskú činnosť klientom z radov živnostníkov i firiem pôsobiacich v Trenčíne i jeho širokom okolí. Ak budete chcieť, prvú schôdzku s našimi profesionálmi radi uskutočníme priamo v sídle Vašej spoločnosti – zájsť za nami ale môžete i do našej účtovníckej kancelárie v Trenčíne. Pokiaľ sa k nám vydávate prvý raz, zamieriť musíte do centrálnej časti Trenčína – Partizánska ulica, kde sídlime, je od centra mesta vzdialená asi štvrť hodinky chôdze. Nájdete nás naproti miestnemu obchodnému domu Billa a areálu vojenskej nemocnice. Priamo pri nich tiež nájdete niekoľko parkovacích miest, ktoré počas návštevy môžete využiť. Prísť k nám môžete aj mestskou hromadnou dopravou: z neďalekej zastávke na Legionárskej ulici, sa k nám pešky dostanete do piatich minút, zastavujú tam autobusové linky č. 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 11, 12, 13, 17, 22, 23, 24, 27, 28 a 31. V kancelárii nás nájdete každý všedný deň medzi 7. a 16. hodinou, pred Vašou návštevou Vám ale odporúčame predchádzajúci telefonický dohovor, aby ste sa uistili, že sa Vám vo zvolený termín budeme môcť venovať. Tešíme sa na osobné stretnutie s Vami!