O nás

Prvá trenčianska účtovná spoločnosť je tu pre svojich klientov z Trenčína i z jeho širokého okolia už cez dvadsať rokov, aby im poskytovala komplexné účtovnícke služby v čo možno najvyššej kvalite. Spolupracujeme so živnostníkmi i s významnými firmami po celom Trenčianskom kraji a snažíme sa, aby od nás každý z nich dostal služby presne podľa svojich potrieb. V ponuke našej spoločnosti nájdete vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva, vedenie miezd, ekonomické poradenstvo i audítorskú činnosť. Naše služby ako celok sú tu nato, aby Vám pomohli zvládnuť každodenný chod Vášho podnikania i jeho občasné ťažkosti alebo nečakané výzvy.

Pretože našu účtovnícku kanceláriu vedie tím odborníkov s dlhoročnou skúsenosťou, ktorý má za sebou dlhoročnú spoluprácu s podnikateľskými subjektmi všetkých veľkostí i odborov, vieme zaručiť servis, na ktorý sa skutočne môžete spoľahnúť. Zvládneme Vám nastaviť spoluprácu na mieru a postarať sa o to, aby ste s našimi službami boli spokojní v každom ohľade. Skúste sa nám ozvať a spýtať sa na podrobnosti alebo sa zastavte priamo v našej kancelárii v Trenčíne a dohovorte sa s nami na tom, ako by naša budúca spolupráca mala vyzerať! Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Čo konkrétne Vám v našej účtovníckej kancelárii dokážeme ponúknuť?

  • Našou hlavnou činnosťou je vedenie jednoduchého i podvojného účtovníctva. Na pravidelnej báze pre Vás budeme spracovávať podklady, ktoré nám dodáte, a postaráme sa o to, aby bola Vaša účtovná evidencia v poriadku a v súlade s platnou legislatívou. Okrem bežného vedenia účtovníctva spracovávame tiež účtovné závierky alebo účtovníctvo v prípade potreby rekonštruujeme.
  • Vedenie miezd si veľa našich klientov objednáva zároveň s vedením účtovníctva. Kompletné spracovanie mzdovej agendy u nás zahŕňa výpočty miezd zamestnancom, pravidelné hlásenia poisťovniam a daňovému úradu, prípravu bankových príkazov alebo spracovanie potvrdení pre najrôznejšie príležitosti.
  • Pretože vieme, čo dnes znamená podnikať a koľko výziev, ťažkostí i prostej byrokracie to prináša, ponúkame svojim klientom i ekonomické poradenstvo, ktorého cieľom je uľahčiť im ich každodennú prácu, pomôcť im zorientovať sa v neustále sa meniacej legislatíve a postarať sa, aby všetky drobné ťažkosti hladko zvládli.
  • Okrem bežných účtovníckych služieb sa venujeme tiež audítorskej činnosti. Tá môže mať podobu priebežnej kontroly správnosti účtovníctva, overenia účtovnej závierky alebo mimoriadneho auditu.

Sme spoločnosťou, ktorej skutočne záleží na spokojnosti svojich klientov, a behom každej zákazky im preto venujeme dôslednú individuálnu pozornosť. Vyskúšajte nás a zostavte si u nás servis presne podľa svojich potrieb! Veríme, že Vám spolupráca s našou spoločnosťou bude vyhovovať.

Pracovná doba

Pondelok 7:00 – 16:00
Utorok 7:00 – 16:00
Streda 7:00 – 16:00
Štvrtok 7:00 – 16:00
Piatok 7:00 – 16:00